Gastric Sleeve FAQ

TURKISH

Ameliyat günümde ne olur?


İşlemden önce birkaç doktora görüneceksiniz. Ameliyat öncesi tetkikler; kan tetkikleri, idrar tahlili, röntgen, Ultrason, EKG, solunum fonksiyon testi, endoskopi ve anestezi uzmanı, kardiyolog, göğüs doktoru, dahiliye danışmanı ve psikiyatrist konsültasyonlarından oluşur.
Tüp Mide ameliyatı sonrası beslenme planı nedir?


İlk aşamanız sıvılar (taburculuktan itibaren 2 hafta), ardından püre aşamasına (2 hafta) ve ardından yumuşak katı gıdalar ve yavaş yavaş yeni gıdaların tanıtılması olacaktır. Yiyecekler aynı fikirde değilse, durun ve 2 veya 3 hafta sonra tekrar deneyin.
Tüp Mide ameliyatından kaç gün sonra eve uçabilirim?


Ameliyattan sonra hastanede 3 gece kalacak ve 4. gün eve uçabileceksiniz. Ancak paketimize otelde 1 gece konaklama dahildir.
Alkol almaya ne zaman başlayabilirim?


6 hafta sonra alkol içmeye başlayabilirsiniz, ancak gaza ve ağrıya neden olabileceğinden gazlı içecekler içmek iyi bir fikir değildir, bu nedenle portakal/kızılcık suyu gibi alkolsüz içecekleri seçmek daha iyidir. Alkolün etkilerini eskisinden çok daha hızlı hissedeceğinizi unutmayın.
Tüp mide ameliyatı sonrası iyileşme süresi nedir?


Çoğu hasta çok hızlı bir şekilde iyileşir ve Tüp Ameliyatı bir anahtar deliği prosedürü olduğu için hastanede 3 gün sonra normal günlük aktivitelerine döner.
Tüp mide ameliyatından sonra püre aşamasında dondurma/dondurma/şekerlemelere izin verilir mi?


Evet ama şekersiz çeşitleri.
Tüp mide ameliyatından sonra hamile kalmam için ne kadar beklemem gerekir?


Hamile kalmaya 1 yıl beklemenizi öneririz.
Neden Kolajen aromalandırılmamış Protein Tozu kullanmam gerekiyor?


Aromalandırılmamış Kolajen Protein Tozu çorbalara, içeceklere vb. karıştırmak için mükemmeldir ve protein alımınızı arttırmanın mükemmel bir yoludur.
Tüp Mide ameliyatı olabilmem için BMI'm ne olmalı?


BMI'nizin 30 veya üzerinde olması gerekiyor
Tüp Mide ameliyati paketine neler dahildir?


Tüp mide paketimiz tüm testleri içeren tüp mide ameliyatı, varış saatine bağlı olarak 3/4 gece hastanede ve 1 gece otel ve transfer dahildir.
Ameliyattan sonra hangi ilaçları almam gerekiyor?


Hastaneden taburcu olmadan önce size verilen ameliyat sonrası paket, mide koruyucular, kan sulandırıcı iğneler, vitaminler vb. içerir ve reçetenize ve cerrahınıza bağlı olarak £170 /€190 civarında maliyetler. FİYAT £120/140 EURO OLMALIDIR. İlaçlarınızı nasıl alacağınıza ilişkin tüm talimatlar, ameliyat sonrası ilaç paketinizde verilmektedir.
Tüp Mide ameliyatından sonra ortalama ne kadar kilo veririm?


Tüp mide hastalarının çoğu bir yılda fazla kilolarının %70'ini, iki yılda ise %80'ini kaybeder.
Tüp Mide cerrahisi nasıl çalışır?


Tüp Mide kısıtlayıcı bir işlemdir, yani yenebilecek yiyecek miktarını kısıtlayarak kilo vermeyi sağlar. Ayrıca midenin iştahı ve açlığı uyaran Ghrelin hormonunu üreten kısmını çıkardığı için de işe yarıyor. Ghrelin'in ortadan kaldırılması, iştahta önemli bir azalma veya kayıp ile sonuçlanır. Değişen davranışla birlikte cerrahi, obez insanlar için uzun süreli kilo vermenin kanıtlanmış bir yöntemidir.
Ameliyattan sonra yiyemeyeceğim belirli yiyecekler var mı?


Bazı insanlar bazı yiyecekleri tolere etmekte zorlanırlar ve bu kişiden kişiye değişir. Başlangıçta sorunlara neden olduğu bilinen yaygın yiyecekler kuru et, yumuşak beyaz ekmek, pirinç, lifli veya çok lifli sebzeler, salata, mısır, fındık, kuru meyve ve tohumlar olabilir. Belirli bir yiyeceğe tahammül edemiyorsanız, birkaç hafta sonra tekrar deneyin, ilk birkaç ayda çok fazla adaptasyon var.
Tüp Mide ameliyatından sonra ne zaman cinsel ilişkiye girebilirim?


Her kişi farklıdır ancak ameliyattan sonra 2 -3 hafta beklemenizi öneririz.
Tüp Mide ameliyatımla aynı anda safra kesesini aldırabilir miyim?


Evet, ameliyat öncesi tetkikleriniz sırasında safra taşınız olduğu tespit edilirse ve Dr bunu çıkarmanın gerekli olduğunu düşünürse, aynı anda ek bir ücret karşılığında yapılabilir.
Tüp Mide ameliyatımdan önce ilaçlarımdan herhangi birini almayı bırakmam gerekir mi?


Bu, aldığınız ilaçlara bağlıdır, bu nedenle ekibimizin bir üyesi size tavsiyede bulunacaktır.
Miden koruyucularımı nasıl alırım?


Aç karnına bütün olarak alınacak
Ameliyata gelmeden önce hazırlığıma yardımcı olacak bilmem gereken herhangi bir şey var mı?


Yabancı bir ülkede ameliyat olduğunuz için gerçekçi beklentileriniz olmalı ve iyileşmeye yardımcı olan pozitif bir zihne sahip olmanız gerekecektir. Çok fazla kahve içiyorsanız, bazı hastaların ameliyattan sonra yaşayabileceği çekilme baş ağrılarına yardımcı olmak için kahve alımını bir hafta önce azaltmaya çalışın.

ENGLISH

What is the food plan after sleeve surgery?


Your first stage will be liquids (2 weeks from day of discharge) then onto puree stage (2 weeks) and then soft solid food and slowly introducing new foods. If foods are disagreeing then stop and try again 2 or 3 weeks later.
How many days after Sleeve surgery can I fly home?


You will stay for 3 nights in the hospital after surgery and are able to fly home on the 4th day. But our package includes 1 night in a hotel.
When can I start to have alcohol?


You can start to drink alcohol after 6 weeks but it isn’t a good idea to have fizzy drinks as they can cause gas and may cause pain so it is better to choose soft drinks like orange/cranberry juice etc as a mixer.
And remember that you will feel the effects of alcohol much more quickly than before.
Are we allowed, ice cream/ice pops/lollies on puree stage after Sleeve surgery?


Yes but have the sugar free varieties
How long after sleeve surgery do I have to wait before getting pregnant?


We recommed that you wait 1 year before getting pregnant
Why do I need to use Collagen un-flavoured Protein Powder?


Un-flavoured Collagen Protein Powder is perfect to mix in soups, drinks etc and is an excellant way to increase your protein intake.
What does my BMI need to be so I can get Sleeve surgery?


Your BMI needs to be 30 or over
What medication do I need to get after my surgery?


The postop pack which is supplied to you before being discharged from the hospital consists of tummy protectors, blood thinning injections, vitamins etc. and costs in the region of £170/€190 depending on your prescription and surgeon. PRICE SHOULD BE £120/140 EURO. Full instructions on how to take your medications are given in your postop medicine pack.
How much weight will I lose on average after Sleeve surgery?


Most Gastric Sleeve patients lose 70% of their excess weight in one year and 80% in two years.
Can I have my Gall Bladder removed at the same time as my sleeve surgery?


Yes if during your pre op tests it is discovered that you have gall stones and the Dr thinks it is neccasary to remove it then it can be done at the same time with an additional cost.
Do I need to stop taking any of my medications before my sleeve surgery?


This depends on what medications you are taking so a member of our team will advise you.
How do I take my tummy protectors?


To be taken whole on an empty stomach
What is included in the Sleeve Package?


Our gastric sleeve package is the sleeve operation including all tests, transfers 3/4 nights in hospital depending on arrival time and 1 night in a hotel.
How does Sleeve surgery work?


The gastric sleeve is a restrictive procedure, meaning that it achieves weight loss by restricting the amount of food that can be eaten. It also works because it removes the part of the stomach that produces the hormone Ghrelin that stimulates appetite and hunger. The elimination of Ghrelin results in a significant reduction or loss of appetite. Surgery combined with changing behaviour is a proven method of achieving long-term weight loss for obese people.
Are there specific foods that I will not be able to eat after surgery?


Some people find it difficult to tolerate some foods, and this varies from person to person. Common foods initially known to cause problems may be dry meat, soft white bread, rice, stringy or very fibrous vegetables, salad, sweetcorn, nuts, dried fruit and seeds. If you can not tolerate a particular food, try it again in a few weeks’ time, there is a lot of adaptation in the first few months.
When can I have sexual intercourse after my Sleeve surgery?


Each person is different but we recommend to wait 2 -3 weeks after surgery.
Is there anything I should know to help my preparation before I come for surgery?


Since you are having surgery in a foreign country, you will need to have realistic expectations and a positive mindset that aids recovery. If you drink a lot of coffee, try to reduce your coffee intake the week before to help with the withdrawal headaches that some patients may experience after surgery.
What happens on the day of my surgery?


You will see several doctors before the procedure. Preoperative examinations; blood tests, urinalysis, x-ray, ultrasound, EKG, pulmonary function test, endoscopy and anesthesiologist, cardiologist, chest doctor, internal medicine consultant and psychiatrist consultations.
What is the recovery time after Sleeve surgery?


Most patients have a very fast recovery and after 3 days in hospital return to their normal daily activities as the Sleeve Surgery is a keyhole procedure.

RUSSIAN

Что происходит в день операции?


Перед процедурой вы увидите несколько врачей. Предоперационные осмотры; анализы крови, общий анализ мочи, рентген, УЗИ, ЭКГ, исследование функции легких, эндоскопия и анестезиолог, кардиолог, врач-терапевт, консультант по внутренним болезням и консультации психиатра. Pered protseduroy vy uvidite neskol'ko vrachey.
Каков план питания после операции на рукаве?


Ваш первый этап будет состоять из жидкости (2 недели со дня выписки), затем этапа пюре (2 недели), а затем мягкой твердой пищи и постепенного введения новых продуктов. Если продукты не подходят, остановитесь и попробуйте еще раз через 2 или 3 недели.
Через сколько дней после операции на рукаве я могу лететь домой?


You will stay for 3 nights in the hospital after surgery and are able to fly home on the 4th day. But our package includes 1 night in a hotel.
Разрешено ли мороженое / леденцы / леденцы в пюре после операции на рукаве?


Да, но есть сорта без сахара
Когда я могу начать употреблять алкоголь?


Вы можете начать употреблять алкоголь через 6 недель, но не рекомендуется употреблять газированные напитки, так как они могут вызвать газообразование и боль, поэтому лучше выбирать безалкогольные напитки, такие как апельсиновый / клюквенный сок и т. Д., В качестве миксера. И помните, что вы почувствуете действие алкоголя гораздо быстрее, чем раньше.
What is the recovery time after Sleeve surgery?


Большинство пациентов выздоравливают очень быстро и через 3 дня в больнице возвращаются к своей обычной повседневной деятельности, поскольку операция на рукаве - это процедура «замочной скважины».
Как долго после операции на рукаве мне нужно ждать, прежде чем забеременеть?


Мы рекомендуем подождать 1 год, прежде чем забеременеть.
Почему мне нужно использовать протеиновый порошок без вкуса коллагена?


Коллагеновый протеиновый порошок без вкусовых добавок идеально подходит для добавления в супы, напитки и т. Д. И является отличным способом увеличить потребление протеина.
Каким должен быть мой ИМТ, чтобы мне сделали операцию на рукаве?


Ваш ИМТ должен быть 30 или более
Что входит в комплект рукавов?


Наш пакет услуг по рукавной очистке желудка включает в себя все анализы, трансферы на 3/4 ночи в больнице в зависимости от времени прибытия и 1 ночь в отеле.
Какие лекарства мне нужно принимать после операции?


Послеоперационная упаковка, которая предоставляется вам перед выпиской из больницы, состоит из средств защиты живота, инъекций для разжижения крови, витаминов и т. Д. И стоит около 170 фунтов стерлингов / 190 евро в зависимости от вашего рецепта и хирурга. ЦЕНА ДОЛЖНА БЫТЬ 120 фунтов стерлингов / 140 евро. Полные инструкции о том, как принимать лекарства, приведены в упаковке с лекарствами после операции.
Насколько в среднем я потеряю вес после операции на рукаве?


Большинство пациентов с Gastric Sleeve теряют 70% лишнего веса за один год и 80% за два года.
Как работает операция на рукаве?


Рукав для желудка - это ограничительная процедура, то есть снижение веса достигается за счет ограничения количества съедаемой пищи. Он также работает, потому что удаляет часть желудка, вырабатывающую гормон грелин, который стимулирует аппетит и чувство голода. Выведение грелина приводит к значительному снижению или потере аппетита. Хирургия в сочетании с изменением поведения - проверенный метод долгосрочного похудания для людей с ожирением.
Есть ли какие-то продукты, которые я не смогу есть после операции?


Некоторым людям трудно переносить некоторые продукты, и это зависит от человека. Общие продукты, изначально известные как вызывающие проблемы, могут быть сухим мясом, мягким белым хлебом, рисом, волокнистыми или очень волокнистыми овощами, салатом, кукурузой, орехами, сухофруктами и семенами. Если вы не переносите определенную пищу, попробуйте ее снова через несколько недель, в первые несколько месяцев происходит большая адаптация.
Когда я могу вступить в половую связь после операции на рукаве?


Все люди разные, но мы рекомендуем подождать 2–3 недели после операции.
Могу ли я удалить желчный пузырь одновременно с операцией на рукаве?


Да, если во время предоперационных тестов будет обнаружено, что у вас есть камни в желчном пузыре, и врач считает, что их необходимо удалить, то это можно сделать одновременно за дополнительную плату.
Нужно ли мне прекратить принимать какие-либо лекарства перед операцией на рукаве?


Это зависит от того, какие лекарства вы принимаете, поэтому член нашей команды проконсультирует вас.
Как мне взять средства для защиты живота?


Принимать целиком натощак
Что мне нужно знать, чтобы подготовиться к операции перед операцией?


Поскольку вам предстоит операция в чужой стране, вам необходимо иметь реалистичные ожидания и позитивный настрой, который поможет выздоровлению. Если вы пьете много кофе, постарайтесь уменьшить потребление кофе за неделю до этого, чтобы облегчить головные боли отмены, которые могут возникнуть у некоторых пациентов после операции.

DUTCH

Wat gebeurt er op de dag van mijn operatie?


Voorafgaand aan de ingreep ziet u verschillende artsen. Preoperatieve onderzoeken; bloedonderzoek, urineonderzoek, röntgenfoto, echografie, ECG, longfunctieonderzoek, endoscopie en anesthesist, cardioloog, thoraxdokter, intern consulent en psychiaterconsulten.
Wat is het voedingsschema na een sleeve-operatie?


Je eerste fase is vloeistoffen (2 weken vanaf de dag van ontslag), dan naar de pureefase (2 weken) en dan zacht vast voedsel en langzaam nieuwe voedingsmiddelen introduceren. Als voedingsmiddelen het niet eens zijn, stop dan en probeer het 2 of 3 weken later opnieuw.
Hoeveel dagen na Sleeve-operatie kan ik naar huis vliegen?


Na de operatie verblijft u 3 nachten in het ziekenhuis en kunt u de 4e dag naar huis vliegen. Maar ons arrangement is inclusief 1 nacht in een hotel.
Mogen we ijs/ijsjes/lollies op het puree-podium na Sleeve-operatie?


Ja, maar heb de suikervrije variëteiten
Wanneer mag ik beginnen met alcohol?


U kunt na 6 weken alcohol gaan drinken, maar het is geen goed idee om koolzuurhoudende dranken te gebruiken, omdat deze gas kunnen veroorzaken en pijn kunnen veroorzaken, dus het is beter om frisdranken zoals sinaasappel-/cranberrysap enz. als mixer te kiezen. En onthoud dat u de effecten van alcohol veel sneller zult voelen dan voorheen.
Wat is de hersteltijd na een Sleeve-operatie?


De meeste patiënten herstellen zeer snel en keren na 3 dagen in het ziekenhuis terug naar hun normale dagelijkse activiteiten, aangezien de sleeve-operatie een kijkoperatie is.
Hoe lang na een sleeve-operatie moet ik wachten voordat ik zwanger word?


We raden aan om 1 jaar te wachten voordat je zwanger wordt
Waarom moet ik collageen, niet-gearomatiseerd eiwitpoeder gebruiken?


Ongearomatiseerd collageenproteïnepoeder is perfect om te mengen in soepen, dranken enz. en is een uitstekende manier om uw eiwitinname te verhogen.
Wat moet mijn BMI zijn om een ​​sleeve-operatie te ondergaan?


e BMI moet 30 of hoger zijn
Wat zit er in het Sleeve-pakket?


Ons gastric sleeve-pakket omvat alle testen, transfers 3/4 nachten in het ziekenhuis afhankelijk van de aankomsttijd en 1 nacht in een hotel.
Welke medicijnen heb ik nodig na mijn operatie?


Het postoperatieve pakket dat aan u wordt geleverd voordat u uit het ziekenhuis wordt ontslagen, bestaat uit buikbeschermers, bloedverdunnende injecties, vitamines enz. en kost ongeveer £ 170/€ 190, afhankelijk van uw recept en chirurg. DE PRIJS MOET £120/140 EURO ZIJN. Volledige instructies over hoe u uw medicijnen moet innemen, vindt u in uw postoperatieve medicijnverpakking.
Hoeveel gewicht zal ik gemiddeld afvallen na een Sleeve-operatie?


De meeste Gastric Sleeve-patiënten verliezen 70% van hun overgewicht in één jaar en 80% in twee jaar.
Hoe werkt een sleeve-operatie?


De maagmanchet is een beperkende procedure, wat betekent dat het gewichtsverlies bereikt door de hoeveelheid voedsel die kan worden gegeten te beperken. Het werkt ook omdat het het deel van de maag verwijdert dat het hormoon ghreline produceert dat eetlust en honger stimuleert. De eliminatie van ghreline resulteert in een significante vermindering of verlies van eetlust. Chirurgie in combinatie met gedragsverandering is een beproefde methode om langdurig gewichtsverlies te bereiken voor zwaarlijvige mensen.
Zijn er specifieke voedingsmiddelen die ik na de operatie niet meer kan eten?


Sommige mensen vinden het moeilijk om bepaalde voedingsmiddelen te verdragen, en dit verschilt van persoon tot persoon. Veelvoorkomende voedingsmiddelen waarvan aanvankelijk bekend was dat ze problemen veroorzaken, kunnen droog vlees, zacht wit brood, rijst, vezelige of vezelrijke groenten, salade, suikermaïs, noten, gedroogd fruit en zaden zijn. Als je een bepaald voedingsmiddel niet verdraagt, probeer het dan over een paar weken nog eens, er is veel aanpassing in de eerste paar maanden.
Wanneer kan ik geslachtsgemeenschap hebben na mijn Sleeve-operatie?


Elke persoon is anders, maar we raden aan om 2-3 weken na de operatie te wachten.
Kan ik mijn galblaas tegelijk met mijn sleeve-operatie laten verwijderen?


Ja, als tijdens uw pre-operatieve tests wordt ontdekt dat u galstenen heeft en de dokter denkt dat het nodig is om deze te verwijderen, dan kan dit tegelijkertijd worden gedaan tegen een meerprijs.
Moet ik stoppen met het innemen van een van mijn medicijnen voor mijn sleeve-operatie?


Dit hangt af van welke medicijnen u gebruikt, dus een lid van ons team zal u adviseren.
Hoe neem ik mijn buikbeschermers mee?


Heel in te nemen op een lege maag
Is er iets dat ik moet weten om mijn voorbereiding te vergemakkelijken voordat ik voor een operatie kom?


Aangezien u in het buitenland geopereerd wordt, moet u realistische verwachtingen hebben en een positieve instelling die het herstel bevordert. Als u veel koffie drinkt, probeer dan de week ervoor uw koffie-inname te verminderen om te helpen bij de ontwenningshoofdpijn die sommige patiënten na de operatie kunnen ervaren.

getsit-logo-small-1.jpg

Türkmen Mahallesi, 305. Sokak, Ipek apt. Kuşadası/Aydın Turkey

© 2021 GetSliminTurkey